iSport Winter Cup – Boys 2009

Tournament information

Playtime: 1x26 min
Players on the pitch: 11v11
Ball size: 5
Tournament date: 04.02-05.02.2023
Location: Tartu Annemõisa football hall

Teams

Group A

TeamGWDLDifPointsPlace
Tartu JK Tammeka Sinine30120:213.
Keila JK30120:814.
Valmiera FC32015:162.
FA Tartu Kalev Must33006:091.

Group B

TeamGWDLDifPointsPlace
Põlva FC Lootos31111:343.
Tartu JK Tammeka 201031021:234.
TFA32014:161.
Tartu FC Helios31111:142.

Group C

TeamGWDLDifPointsPlace
FA Tartu Kalev Roheline31115:542.
Harju JK Laagri32106:371.
Videzmes FC31113:443.
Tartu JK Tammeka Valge30121:314.

Group D

TeamGWDLDifPointsPlace
FK Auda320110:262.
JK Tallinna Kalev31027:233.
FC Tiigrid32103:171.
Tartu WJK Santos30120:1514.
NrTimePitchTeamsScore
109:00Annemõisa jalgpallihallTartu JK Tammeka Sinine - FA Tartu Kalev Must0:1
209:30Annemõisa jalgpallihallPõlva FC Lootos - Tartu FC Helios0:0
310:00Annemõisa jalgpallihallFA Tartu Kalev Roheline - Tartu JK Tammeka Valge2:1
410:30Annemõisa jalgpallihallFK Auda - Tartu WJK Santos8:0
511:00Annemõisa jalgpallihallKeila JK - Valmiera FC0:4
611:30Annemõisa jalgpallihallTFA - Tartu JK Tammeka 20100:1
712:00Annemõisa jalgpallihallVidezmes FC - Harju JK Laagri1:3
812:30Annemõisa jalgpallihallJK Tallinna Kalev - FC Tiigrid0:1
913:00Annemõisa jalgpallihallValmiera FC - Tartu JK Tammeka Sinine1:0
1013:30Annemõisa jalgpallihallTartu JK Tammeka 2010 - Põlva FC Lootos0:1
1114:00Annemõisa jalgpallihallHarju JK Laagri - FA Tartu Kalev Roheline3:2
1214:30Annemõisa jalgpallihallFC Tiigrid - FK Auda2:1
1315:00Annemõisa jalgpallihallFA Tartu Kalev Must - Keila JK4:0
1415:30Annemõisa jalgpallihallTartu FC Helios - TFA0:1
1516:00Annemõisa jalgpallihallTartu JK Tammeka Valge - Videzmes FC0:1
Elektrikatkestus/Power failureElektrikatkestus/Power failure
1617:30Annemõisa jalgpallihallValmiera FC - FA Tartu Kalev Must 0:1
1718:00Annemõisa jalgpallihallTartu WJK Santos - JK Tallinna Kalev0:7
1818:30Annemõisa jalgpallihallPõlva FC Lootos - TFA0:3
1919:00Annemõisa jalgpallihallFA Tartu Kalev Roheline - Videzmes FC1:1
2019:30Annemõisa jalgpallihallFK Auda - JK Tallinna Kalev1:0
2120:00Annemõisa jalgpallihallTartu JK Tammeka Sinine - Keila JK1:1
2220:30Annemõisa jalgpallihallTartu JK Tammeka 2010 - Tartu FC Helios0:1
2321:00Annemõisa jalgpallihallHarju JK Laagri - Tartu JK Tammeka Valge0:0
2421:30Annemõisa jalgpallihallFC Tiigrid - Tartu WJK Santos0:0
NrTimePitchTeamsScore
2508:00Annemõisa jalgpallihallKeila JK-Tartu JK Tammeka 20101:2
2608:30Annemõisa jalgpallihallTartu JK Tammeka Valge-Tartu WJK Santos9:0
2709:00Annemõisa jalgpallihallTartu JK Tammeka Sinine-Põlva FC Lootos1:0
2809:30Annemõisa jalgpallihallVidezmes FC-JK Tallinna Kalev1:1 (pen 1:4)
2910:00Annemõisa jalgpallihallValmiera FC - Tartu FC Helios6:0
3010:30Annemõisa jalgpallihallFA Tartu Kalev Roheline-FK Auda1:1 (pen 4:5)
3111:00Annemõisa jalgpallihallFA Tartu Kalev Must - TFA0:0 (pen 4:3)
3211:30Annemõisa jalgpallihallHarju JK Laagri-FC Tiigrid0:0 (pen 3:5)
3312:00Annemõisa jalgpallihallKeila JK - Tartu WJK Santos (15th place match)7:0
3412:30Annemõisa jalgpallihallTartu JK Tammeka 2010 - Tartu JK Tammeka Valge (13th place match)0:2
3513:00Annemõisa jalgpallihallPõlva FC Lootos - Videzmes FC (11th place match)1:2
3614:00Annemõisa jalgpallihallTartu JK Tammeka Sinine - JK Tallinna Kalev(9th place match)0:0 (pen 2:3)
3714:30Annemõisa jalgpallihallTartu FC Helios - FA Tartu Kalev Roheline (7th place match)1:1 (pen5:3)
3815:00Annemõisa jalgpallihallValmiera FC - FK Auda (5th place match)1:0
3. place match
3915:30Annemõisa jalgpallihallTFA - Harju JK Laagri0:1
Final
4016:00Annemõisa jalgpallihallFA Tartu Kalev Must - FC Tiigrid1:0